Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. prawnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa korporacyjna spółek (w tym: zakładanie i rejestrowanie spółek, prowadzenie bieżącej obsługi ich organów, przeprowadzanie zmian w strukturach tych podmiotów, zmiany umów spółek i statutów, przygotowywanie protokołów zgromadzeń wspólników i innych dokumentów towarzyszących podejmowaniu uchwał, obsługa prawna przekształceń, łączenia oraz likwidacji spółek);
  • Obsługa prawna projektów prowadzonych przez Spółkę i podmioty z nią powiązane, w tym obsługa prawna dokumentacji kredytowej i inwestycyjnej;
  • Przygotowanie i analiza dokumentacji korporacyjnej, w tym analiza formalno-prawna;
  • Obsługa Portalu Rejestrów Sądowych (E-formularze KRS, S24, RDF);
  • Przygotowywanie dokumentacji ustanawiającej zabezpieczenia (zastawy, poręczenia, weksle, hipoteki), w tym sporządzanie wniosków do Rejestru Zastawów i Ksiąg Wieczystych;
  • Sporządzanie i opiniowanie umów, aneksów, porozumień, wypowiedzeń, oświadczeń w zakresie aspektów prawnych, zgodnie z potrzebami Spółki i podmiotów z nią powiązanych;
  • Monitorowanie, raportowanie i wdrażanie zmian stanu prawnego;
  • Współpraca z kancelariami prawnymi i notarialnymi;
  • Inne prace zlecone z zakresu prawnego.

Nasze wymagania

  • Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego, kierunek: Prawo;
  • Minimum dwa lata na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenia w pracy z dokumentacją;
  • Znajomości przepisów prawa, w szczególności cywilnego i gospodarczego;
  • Umiejętności wyznaczania priorytetów;
  • Umiejętności planowania pracy własnej;
  • Samodzielności i terminowości;
  • Zdolności szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków;
  • Mile widziane zainteresowanie i znajomość prawa podatkowego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Miłą atmosferę i wsparcie zgranego zespołu;
  • Spotkania integracyjne;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • Serdecznego przyjęcia w zespole;
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567