Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. kontrolingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
MUZEUM WARSZAWY
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Muzeum Warszawy ogłasza nabór na stanowisko:
Dział: Kontroling

Jeśli posiadasz umiejętności analityczne, jesteś osobą skrupulatną, szukającą ciekawych wyzwań zawodowych z zakresu finansów publicznych i lubisz pracować z ludźmi to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kontrolingu w Muzeum
  • sporządzanie rocznych planów finansowych
  • sporządzanie raportów dla Organizatora, w tym aktualizacji planu finansowego
  • sporządzanie harmonogramu wydatków bieżących
  • bieżąca weryfikacja, analiza i raportowanie realizacji wykonania budżetów
  • bieżące sprawdzanie zgodności otrzymywanych faktur z budżetami, umowami i wnioskami zakupowymi
  • bieżąca współpraca z pracownikami i pracowniczkami innych komórek organizacyjnych Muzeum w zakresie realizowanych zadań

Nasze wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewne oraz min. 3 lata stażu pracy na podstawie umowy o pracę lub doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub wykształcenie średnie oraz min. 8 lat stażu pracy na podstawie umowy o pracę lub doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • biegła obsługa komputera: MS Office – Excel, Word; Internet
  • zdolności analityczne, odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość, lojalność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

Mile widziane:

  • doświadczenie w instytucji publicznej na podobnym stanowisku
  • kursy i szkolenia z zakresu kontrolingu, rachunkowości zarządczej
  • znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • wynagrodzenie zasadnicze w miesięcznej kwocie brutto 7 000 zł oraz dodatek stażowy (5-20% wynagrodzenia zasadniczego)

  • możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, kursy, dofinansowanie do studiów

  • świadczenia pozapłacowe np. karta multisport na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do różnych form wypoczynku, dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i imprez sportowo-rekreacyjnych

  • darmowe bilety wstępu do państwowych muzeów w Polsce

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699