Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. HR
  • Baniocha
mazowieckie, Baniocha, mazowieckie, Polska
Mondi Solec Sp. z o.o.
28. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów rekrutacyjnych
  • Koordynacja procesów onboardingu
  • Wspieranie polityki szkoleń i rozwoju
  • Wspieranie działań EB
  • Wspieranie cyklicznych procesów HR w tym badania opinii pracowników
  • Wspieranie działu w obszarach twardego HR
  • Współpraca z liderami w firmie oraz firmami zewnętrznymi w obszarze HR
  • Koordynacja działań związanych z realizacją strategii i procesów HR

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • Język angielski minimum poziom B2 (w mowie i piśmie)
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Doświadczenie w pracy z systemami, mile widziana znajomość SAPHR, Success Factors
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, kreatywność
  • Studia podyplomowe w obszarze zarządzania HR
  • Doświadczenie w HR minimum 3 lata, praca w branży produkcyjnej

To oferujemy

  • Umowa o prace na cały etat od zaraz
  • Dopłata do posiłków
  • Szkolenia, możliwość rozwoju
  • Dobra atmosfera pracy
  • Dojazd do pracy od stacji Metro Wilanowska przez Konstancin

  • Wejdź do świata możliwości
  • Korzystaj z warunków do rozwoju
  • Docenimy Twoje zaangażowanie
  • Pracuj z najnowszymi technologiami
  • Twórz innowacyjne i użyteczne produkty
  • Kreuj z nami lepszy świat
  • Znajdź równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem
  • Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584