Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Ciągłości Działania
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Medicover sp. z o.o.
17. 5. 2024

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował:

  • Tworzenie i realizowanie planu rozwoju procesów ciągłości działania w organizacji.
  • Tworzenie i utrzymanie wymaganej dokumentacji.
  • Przegląd i raportowanie wyników obszaru zarządzania ciągłością działania i zarządzania ryzykiem.
  • Analizę i opiniowanie procesów w kontekście zarządzania ciągłością działania i zarządzania ryzykiem.
  • Opracowanie, wdrażanie i rozwijanie metod i procesów zarządzania ryzykiem ciągłości działania, w tym: analizy ryzyka ciągłości działania biznesu oraz analizy wpływu na biznes, tj. BIA (Business Impact Analysis).
  • Planowanie i realizację testów planów ciągłości działania i zarządzania kryzysowego we współpracy z właścicielami procesów i Działem IT.
  • Wsparcie procesów budowania świadomości pracowników i współpracowników w zakresie ciągłości działania i zarządzania ryzykiem.
  • Wsparcie w utrzymaniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) w organizacji.
  • Zapewnienie zgodności z przepisami oraz utrzymania SZBI wg normy ISO 27001.
  • Utrzymanie certyfikacji ISO 22301 w jednej ze spółek.

Oczekiwania względem kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe uzupełnione kursami, studiami podyplomowymi lub certyfikatem z: ciągłość działania biznesu / cyberbezpieczeństwo / bezpieczeństwo informacji.
  • Doświadczenie zawodowe we wdrażaniu, utrzymaniu i doskonaleniu SZCD (w tym doświadczenie w wykonywaniu analiz BIA, definiowaniu i testowaniu planów ciągłości działania, prowadzeniu szkoleń wewnętrznych z obszaru zarządzania ciągłością działania).
  • Znajomość Ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa,
  • Praktyczna znajomość norm ISO i ISO/IEC, tj. ISO 22301 oraz ISO/IEC 27001dotyczących zarządzania ciągłością działania i ryzykiem.
  • Doświadczenie w opracowywaniu planów ciągłości działania, planowania i przeprowadzania testów dla systemów działających w trybie 24/7/365.
  • Umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia, dokumentowania i samodzielnego prezentowania wyników pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, prowadzenia kilku projektów jednocześnie oraz priorytetyzowania zadań.
  • Dobra znajomość MS Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu procesów IT oraz znajomość, dyrektyw NIS2 i DORA i standardów COBIT, ITIL, i NIST.
  • Praktyczna znajomość ISO 31000.
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego lub/i ISO 22301 lub/i ISO 27001.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Elastyczna forma pracy - stacjonarna, hybrydowa 50%/50%
  • Będziesz miała/miał realny wpływ na kształt budowanego rozwiązania.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322