Starszy Specjalista/ Starsza Specjalistka Analiz Biznesowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
LOTTE Wedel
20. 9. 2024

Będąc częścią grupy LOTTE, Wedel jest zarządzany lokalnie, przez polski zespół zarządzający, a wszyscy pracownicy są autorami zmian – współtworzą firmę i jej portfolio. Strukturę zatrudnienia wyróżnia różnorodność, a kultura organizacyjna oparta jest na szacunku i otwartości na różne punkty widzenia oraz nowe rozwiązania, przy jednoczesnym pielęgnowaniu pamięci o historii i dokonaniach założycieli. Więcej o kulturze organizacyjnej Wedla: https://wedel.pl/o-firmie/nasze-wartosci

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i prezentowanie cyklicznych opracowań, analiz i rekomendacji biznesowych związanych z rozwojem i ekspansją biznesu w Polsce (analizy otoczenia konkurencyjnego, trendów kategorii, rozwoju handlu, analizy luk rynkowych, itp.)
  • Dostarczanie analiz i rekomendacji mających na celu zwiększenie efektywności biznesu (elastyczność cenowa popytu, ocena działań i mechanizmów promocyjnych, pomiar efektywności sprzedażowych kampanii mediowych)
  • Dostarczenie założeń rynkowych (potencjał, rotacja, inkrementalność) dla nowo wprowadzanych produktów (NPD)
  • Utrzymywanie i rozwój narzędzi analitycznych z obszaru systemów BI (Tableau, Power Bi, Nielsen)
  • Współpraca z działami operacyjnymi w zakresie bieżących potrzeb analitycznych i raportowych
  • Cykliczna współpraca z agencjami zewnętrznymi (Nielsen, CMR, GfK, Kantar, Focus)

Wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, łączącym obszary analizy rynku oraz analiz biznesowych i efektywnościowych
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • wysoko rozwinięte zdolności prezentacyjne przed dużymi grupami uczestników
  • umiejętność analizy problemu, potrzeb biznesowych, planowania projektów
  • bardzo dobra komunikatywność zarówno w języku polskim jak i angielskim
  • kreatywność w tworzeniu prezentacji,
  • umiejętność wyciągania wniosków i rekomendacji
  • zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność korzystania z systemów BI (Tableau, Power BI, Nielsen)

OFERUJEMY ⤵

umowa o pracę,

dofinansowanie do posiłków w naszej firmowej stołówce

możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka

dofinansowanie do wakacji i konkursy dla pracowników

doskonała lokalizacja, zaledwie 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy,

krótszy czas pracy w piątki (pon.-czw. pracujemy 30 min dłużej, a w piątki kończymy 2h wcześniej)

budynek biurowy jest częściowo dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową

zniżki na bilety Kolei Mazowieckich

ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna

dofinansowanie do karty MultiSport i udogodnienia dla rowerzystów

swobodny dostęp do produktów i nowości E. Wedel

zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel

wolontariat pracowniczy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848