Starszy specjalista / specjalista / asystent ds. obsługi sekretariatu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
3. 10. 2024

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ogłasza nabór na stanowisko:

starszy specjalista/specjalista/asystent* ds. obsługi sekretariatu (nr R2405)

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO) jest instytucją publiczną, która wzmacnia rozwój społeczeństwa obywatelskiego, a także działalności pożytku publicznego i wolontariatu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko, które zapewnia obsługę Instytutu, masz więc okazję stać się członkiem zespołu pierwszej w Polsce instytucji, która kompleksowo wspiera społeczeństwo obywatelskie.

Jesteśmy zaangażowanym zespołem specjalistów, który zna branżę pozarządową i realizuje cele społeczne. DziałaMY, wspieraMY w NIW-CRSO – dołącz do nas!

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

* w zależności od poziomu spełnienia wymagań

Główne zadania, które przewidujemy na tym stanowisku to:

  • Zapewnienie obsługi administracyjnej, kancelaryjnej oraz recepcyjnej Kierownictwa Instytutu, Rady Instytutu oraz pracowników;
  • Reprezentowanie Instytutu w zakresie obsługi bezpośredniej, jak i telefonicznej, gości Instytutu oraz klientów zewnętrznych, dbanie o pozytywny wizerunek Instytutu;
  • Organizacja i obsługa spotkań organizowanych w Instytucie oraz prowadzenie kalendarza kierownictwa Instytutu;
  • Prowadzenie rejestru delegacji krajowych i zagranicznych oraz organizacja delegacji kierownictwa Instytutu, w szczególności w zakresie rezerwacji i zakupu biletów i miejsc noclegowych; rozliczanie delegacji kierownictwa Instytutu;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz informacji, w tym obsługa korespondencji papierowej i elektronicznej;
  • Redagowanie pism, zaproszeń i innych dokumentów, w tym w języku angielskim;
  • Zamawianie i dystrybucja materiałów biurowych i eksploatacyjnych;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi administracyjnej i recepcyjnej.

A oto czego wymagamy od Ciebie:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze administracyjno-biurowej, odpowiednio dla stanowiska starszego specjalisty minimum dwa lata, dla stanowiska specjalisty minimum rok, w przypadku stanowiska asystenta doświadczenie mile widziane;
  • Wysoka kultura osobista, sumienność i staranność w realizacji zadań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy (wielozadaniowość, szybkość w działaniu), w tym umiejętność pracy pod presją czasu, oraz aktywna postawa i zaangażowanie w zadania;
  • Biegła obsługa komputera w zakresie pracy biurowej (w szczególności: MS Office);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie) oraz umiejętność współpracy;
  • Dyspozycyjność;
  • Korzystanie z pełni praw publicznych.

Dodatkowo, jeżeli chcesz wyróżnić się na tle innych kandydatek/kandydatów, Twoim atutem będzie:

  • Wyższe wykształcenie;
  • Doświadczenie zawodowe w sektorze pozarządowym lub administracji publicznej;
  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta.

To tyle jeśli chodzi o wymagania w stosunku do Ciebie, a oto co proponujemy z naszej strony:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w instytucji publicznej (wynagrodzenie brutto w przedziale 4 500 zł – 7 000 zł w zależności od stanowiska);
  • Wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia;
  • Trzynaste” wynagrodzenie;
  • Nagrody – w zależności od wyników pracy;
  • Dofinansowanie m.in. do wypoczynku, sportu i kultury oraz zakupu okularów korekcyjnych, możliwość korzystnego zakupu ubezpieczenia na życie, karty sportowej i pakietu medycznego;
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Rondo ONZ.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521