STARSZY SPECJALISTA (SEKCJA PRACOWNIKÓW WOJSKA)
  • Serock
Serock, Juzistek 2, 05-131 Zegrze, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej
5. 9. 2024
od 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Starszy specjalista odpowiada całokształt spraw personalnych pracowników:
Podstawowe zadania:
- prowadzenie spraw personalnych pracowników:
- prowadzenie planu zatrudnienia bazowego:
- prowadzenie teczek akt osobowych pracowników:
- udział w kontrolach problemowych w jednostkach podległych z zakresu przestrzegania prawa pracy.

Inne wymagania
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Wymagane wykształcenie wyższe - mgr administracja, prawo pracy, doświadczenie 3 lata ogólnego stażu, 3 lata na podobnym stanowisku
Cechy: obowiązkowość, odpowiedzialność, systematyczność, łatwość nawiązywania kontaktów, terminowość.
Umiejętności: analizy i opracowania tekstów, organizacji pracy własnej.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Serock
  • Serock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584