Starszy Specjalista / Koordynator ds. Rozwoju Programu (k/m)
  • Warszawa, Żoliborz
mazowieckie, Warszawa, Żoliborz, mazowieckie, Polska
STOWARZYSZENIE POLSKI KOMITET NARODOWY UNICEF
31. 8. 2024

UNICEF działa w 190 krajach i terytoriach, nierzadko w najtrudniejszych miejscach na ziemi, aby dotrzeć z pomocą do najbardziej potrzebujących dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej - UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

Kariera w UNICEF to coś więcej niż tylko praca. Jako pracownik UNICEF Polska staniesz się częścią międzynarodowej organizacji i przyczynisz się do tego, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej.

Do naszego zespołu Fundraisingu Indywidualnego poszukujemy Starszego Specjalisty/ki / Koordynatora/ki ds. Programu Testamentowego

Twoje zadania:

  • Rozwój, wdrażanie i zarządzanie programem testamentowym UNICEF Polska
  • Zwiększenie potencjału i przychodów poprzez powiększanie bazy danych oraz tworzenie i wdrażanie efektywnej strategii komunikacyjnej
  • Identyfikacja i segmentacja kluczowych odbiorców, opracowywanie odpowiednich komunikatów marketingowych
  • Opracowanie, wraz z Zespołem ds. Utrzymania Darczyńców, wielokanałowego programu zarządzania dla nowych i obecnych odbiorców programu testamentowego oraz Darczyńców Średniego Szczebla
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami, w tym copywriterami, agencjami marketingowymi, drukarniami
  • Mierzenie wpływu strategii marketingowych na wydajność i skuteczność programu oraz tworzenie raportów, jak i narzędzi analitycznych
  • Opracowanie i przedstawienie raportów z funkcjonowania programu oraz propozycji inwestycyjnych

  • Posiadasz umiejętności analityczne, planistyczne i organizacyjne
  • Korzystasz z dostępnych danych w podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Cechuje Cię strategiczne myślenie i samodzielność w kierowaniu nowymi inicjatywami lub ulepszaniu istniejących
  • Z łatwością odnajdujesz się w zmieniającym się środowisku, nie masz problemu w ustalaniu priorytetów
  • Jesteś graczem zespołowym i w naturalny sposób budujesz relacje wewnętrznie, jak i zewnętrznie
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, w tym umiejętności wystąpień publicznych
  • Bardzo dobrze znasz język angielski

Mile widziane:

  • Doświadczenie w marketingu, handlu lub komunikacji
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych typu CRM

Oferujemy:

  • Współpracę z globalnym liderem niosącym pomoc dzieciom
  • Poziom stanowiska dostosowany do posiadanych kompetencji
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Dofinansowanie opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnej nauki języka angielskiego
  • Dodatkowe dni wolne od pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Przyjazne biuro na warszawskim Żoliborzu
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 8:00 a 10:00

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584