Starszy Specjalista/ Koordynator ds. Marketingu
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży stolarki otworowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Starszy Specjalista/ Koordynator ds. Marketingu.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja projektów marketingowych w określonych ramach czasowych i budżetowych
  • Aktywne wsparcie marketingowe dla działu handlowego, promocja marki i produktów
  • Koordynacja działań marketingowych z jednostkami takimi jak PM, HR i z innymi klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Kontakty z prasą, public relations, odpowiedzialność za komunikacją wewnętrzną
  • Wybór partnerów zewnętrznych i koordynacja współpracy z nimi
  • Planowanie i realizacja tekstów redakcyjnych głównie dla mediów branżowych
  • Tworzenie biuletynów i newslettera firmowego
  • Tworzenie i publikacja kampanii dla platformy mediów społecznościowych
  • Przygotowywanie informacji i tekstów dla działów wewnętrznych
  • Współtworzenie gazety dla pracowników organizacji
  • Copywriting na potrzeby broszur, strony głównej, mediów społecznościowych, newslettera, itp.
  • Przegląd i redagowanie tekstów dokumentów technicznych, komunikatów zewnętrznych, prezentacji działów/GF
  • Wybór i określenie zapotrzebowania na artykuły reklamowe dla organizacji
  • Wstępna selekcja dostawców i współpraca z działem zakupów
  • Realizacja zamówień, odbiór towarów, kontrola i monitorowanie dostaw do oddziału
  • Zarządzanie lokalnym magazynem materiałów reklamowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, PR, komunikacja, dziennikarstwo lub podobne)
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w dziale marketingu w firmie produkcyjnej, z fokusem na wsparcie działu sprzedaży
  • Język angielski lub niemiecki na poziomie min. B2
  • Mile widziane doświadczenie i certyfikacja w zakresie zarządzania projektami marketingowymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu małymi i średnimi projektami
  • Doświadczenie w obszarze marketingu B2B
  • Doświadczenie w organizacji i koordynacji imprez targowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią zagranicznej grupy kapitałowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, firmowa opieka medyczna, vouchery w ramach systemu kafeteryjnego, imprezy integracyjne)
  • Szkolenia podnoszące kompetencje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087