Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach (ds. Komunikacji w Systemie Rad Sektorowych)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
1. 6. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

  • Udział w przygotowaniu i realizacji strategii komunikacji o systemie rad sektorowych z uwzględnieniem różnych interesariuszy systemu, w tym:

    • analiza odbiorców komunikatów i sposobów dotarcia,
    • prowadzenie monitoringu wydarzeń organizowanych przez rady sektorowe,
    • monitoring wydarzeń z obszaru zainteresowania systemu rad sektorowych oraz przygotowywanie udziału przedstawicieli PARP w wydarzeniu, w tym materiałów do wystąpień,
    • przygotowywanie angażujących komunikatów o systemie rad sektorowych z wykorzystaniem różnych mediów.

  • Udział w przygotowaniu i realizacji konkursów na najlepsze inicjatywy w obszarze współpracy na linii biznes-edukacja-administracja publiczna i podnoszenia kompetencji, w tym:

    • przygotowanie założeń konkursowych, w tym regulaminu konkursu,
    • współpraca nad ustaleniem i pozyskaniem patronatów nad konkursem, zarówno instytucjonalnych jak i medialnych,
    • koordynacja procesu oceny,
    • przygotowanie merytoryczne uroczystości wręczenia nagród oraz konferencji.

  • Współpraca z przedstawicielami rad sektorowych oraz z właściwymi zespołami PARP.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji;
  • doświadczenie w planowaniu od strony merytorycznej, jak i organizacyjnej minimum 1 konferencji z udziałem prelegentów i uczestników, w formule stacjonarnej lub hybrydowej;
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji konkursowej wraz z dokumentami towarzyszącymi (np. wzór aplikacji konkursowej, zgody i oświadczenia uczestników, itp.);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • bardzo dobra obsługa MS Word, MS Excel i MS PowerPoint.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • wykształcenie wyższe (marketing, dziennikarstwo);
  • doświadczenie w przygotowywaniu regulaminu konkursu wraz z dokumentami towarzyszącymi (jak np. wzór aplikacji konkursowej, zgody i oświadczenia uczestników, itp.) - na stanowisko głównego specjalisty;
  • co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji (na stanowisko głównego specjalisty);
  • doświadczenie w planowaniu od strony merytorycznej, jak i organizacyjnej minimum 3 konferencji z udziałem prelegentów i uczestników, w formule stacjonarnej lub hybrydowej (na stanowisko głównego specjalisty);
  • ogólna wiedza z zakresu wyzwań dotyczących zapotrzebowania przedsiębiorców na kompetencje osób dorosłych i narzędzi, które są wykorzystywane, aby je zaspokajać;
  • ogólna wiedza z zakresu instytucji zaangażowanych w identyfikację luk kompetencyjnych i ich niwelowanie;
  • umiejętność przygotowywania atrakcyjnych prezentacji w programie Power Point;
  • doświadczenie w zakresie komunikacji Funduszy Europejskich lub działań realizowanych z Budżetu Państwa.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696