Starszy Specjalista/ Główny Specjalista w Departamencie Administracyjno-Gospodarczym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ARiMR
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

Starszy Specjalista/Główny Specjalista w Departamencie Administracyjno-Gospodarczym

Stanowisko pracy ds. kancelaryjnych

Miejsce pracy: Warszawa

nr ref.: ARiMR/DAG/100/24

Liczba poszukiwanych kandydatów/wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • rozdzielanie korespondencji wpływającej,
  • przygotowanie i wysyłka korespondencji /przesyłek (zgodnie z dyspozycją nadawcy),
  • ewidencja korespondencji wpływającej i wysyłanej,
  • obsługa reklamacji pism/przesyłek wychodzących z ARiMR,
  • obsługa ARiMR w zakresie wymiany międzyresortowej,
  • realizacja usług kserograficznych,
  • obsługa interesantów.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie,
  • czteroletni staż pracy na umowę o pracę, w tym co najmniej dwa lata przy obsłudze interesantów,
  • znajomość obsługi urządzeń kopiujących,
  • ogólna znajomość zadań realizowanych przez ARiMR,
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office).

Wymagania pożądane:

  • systematyczność i dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty i oświadczenia

  • kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia
  • (treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR –https://www.gov.pl/web/arimr/arimrdag10024),
  • list motywacyjny,
  • kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Dokumenty należy składać w terminie do: 30 września 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

listownie pod adresem:

ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

z dopiskiem: ARiMR/DAG/100/24

osobiście:

Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

lub mailowo na adres: t

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.

ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045