Starszy specjalista / Główny specjalista ds. funduszy europejskich
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
11. 10. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne obowiązki:

  • udział w procesie naboru i oceny wniosków o dofinansowanie lub wniosków o wsparcie;
  • udział w procesie zawierania umów o dofinansowanie;
  • badanie statusu MŚP i sytuacji ekonomicznej wnioskodawców oraz dopuszczalnych limitów pomocy;
  • rozpatrywanie środków odwoławczych dotyczących wniosków o dofinansowanie;
  • przekazywanie informacji o statusie prowadzonych spraw w formie: danych, sprawozdań, raportów lub analiz;
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych;
  • udział w pracach nad przygotowaniem i aktualizacją dokumentów programowych, dokumentacji konkursowej oraz wewnętrznych regulacji PARP;
  • przygotowywanie danych, dokumentów i informacji do jednostek zewnętrznych.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z obsługą funduszy europejskich;
  • wiedza w zakresie wdrażania programów w ramach funduszy europejskich;
  • wiedza w zakresie warunków udzielania pomocy de minimis;
  • dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office w szczególności: Word i Excel;
  • umiejętności analityczne

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • wykształcenie na kierunkach obejmujących: prawo, ekonomię lub administrację;
  • minimum 6 miesięczne doświadczenie w zakresie wdrażania programów pomocowych lub przy obsłudze funduszy europejskich;
  • znajomość podstawowych zagadnień w obszarze prawa gospodarczego i finansów publicznych;
  • znajomość uregulowań prawnych w zakresie finansów i rachunkowości;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690