STARSZY SPECJALISTA/EKSPERT DS. ROZWOJU PRODUKTU
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1035615701

Obowiązki

  • współtworzysz strategię cenową i oferowania produktów kredytowych dla klientów indywidualnych z uwzględnieniem cyfrowych kanałów dystrybucji,
  • rekomendujesz optymalne rozwiązania produktowe i procesowe na bazie analizy trendów rynkowych i zachowania klientów,
  • zarządzasz ofertą i bierzesz udział w tworzeniu nowych produktów - od pomysłu do wdrożenia,
  • wspierasz tworzenie innowacyjnych procesów sprzedażowych,
  • rozwijasz działania wspierające sprzedaż w oddziałach, bankowości internetowej i mobilnej oraz analizujesz ich skuteczność.

Wymagania

  • masz doświadczenie w tworzeniu produktów finansowych,
  • potrafisz projektować doświadczenie klientów - celnie identyfikujesz ich oczekiwania i potrzeby,
  • tworzysz angażujące raporty zarządcze, wyciągasz trafne wnioski biznesowe na bazie własnych analiz,
  • na co dzień pracujesz z MS Excel, MS PowerPoint,
  • wykazujesz inicjatywę w działaniu i lubisz pracować w zespole.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315