Starszy Specjalista ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Polskie Elektrownie Jądrowe sp. z o.o.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie wymagań i monitorowanie zmian w wytycznych dla Zintegrowanego Systemu Zarządzania Spółki
  • Monitorowanie adekwatności, kompletności i aktualności dokumentacji zarządczej dotyczącej procesów i zapisów z ich funkcjonowania
  • Wspieranie Właścicieli Procesów w tworzeniu dokumentacji systemowej oraz innych regulacji Spółki uwzględniających zapisy i rozwiązania związane z bezpieczeństwem jądrowym
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz szkoleń z zakresu ZSZ
  • Przeprowadzanie ocen wewnętrznych i przygotowywanie Spółki do ocen zewnętrznych dotyczących ZSZ
  • Wdrożenie rozwiązań organizacyjnych i zarządczych zgodnych z wymaganiami i wytycznymi branżowymi
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby przeprowadzania przeglądów zarządzania Spółki
  • Wspieranie Właścicieli Procesów we wdrożeniu niezbędnych działań systemowych związanych z utrzymaniem, rozwojem i doskonaleniem ZSZ Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: zarządzanie jakością, lub pokrewne
  • Min. 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze Systemów Zarządzania
  • Znajomość technik i narzędzi jakości oraz wymagań dot. zintegrowanych systemów zarządzania
  • Znajomość analityki procesowej i mapowania procesów
  • Doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją systemową oraz prowadzeniu szkoleń
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji Systemu Zarządzania
  • Znajomość technik auditowania i oceny zgodności
  • Doświadczenie w realizacji ocen wewnętrznych takich jak przeglądy zarządzania, samooceny oraz w ocenach zewnętrznych ZSZ prowadzonych przez strony trzecie
  • Umiejętność tworzenia materiałów informacyjnych, komunikatów informacyjnych i prezentacji
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 /C1 (praca w środowisku międzynarodowym)
  • Poświadczenie bezpieczeństwa osobowego upoważaniającego do dostępu do dokumentów niejawnych o klauzuli co najmniej „poufne” lub gotowość do poddania się, po dokonaniu zatrudnienia, procedurze sprawdzającej związanej z uzyskaniem poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami, zmianą, ryzykiem

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz ciekawe wyzwania
  • Szansę na udział w unikalnym na skalę Polski projekcie inwestycyjnym o charakterze strategicznym
  • Praca w ambitnym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Atmosferę wsparcia i współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Benefity pozapłacowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Polskie Elektrownie Jądrowe sp. z o.o to spółka celowa, która odpowiada za bezpośrednie przygotowanie i realizację procesu inwestycyjnego budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej. Spółka będzie realizowała wszelkie działania w sferze technicznej, technologicznej, organizacyjnej i formalno-prawnej, związane z budową pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536