Starszy Specjalista ds. Zakupów Nieprodukcyjnych - rekrutacja online
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, globalnego producenta rozwiązań automatyki intralogistycznej poszukujemy osoby na nowopowstałe stanowisko do globalnego zespołu odpowiedzialnego za zakupy i łańcuch dostaw.

Starszy Specjalista ds. Zakupów NieprodukcyjnychMiejsce pracy: Koszalin

Zakres zadań:

  • Wdrożenie strategii w zakresie zakupów nieprodukcyjnych na bazie analizy dotychczasowych praktyk, kosztów i trendów rynkowych.
  • Planowanie, zakup, negocjacje kosztów i zapewnianie terminowego nabycia profesjonalnych usług, materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych w codziennym funkcjonowaniu organizacji i potrzeb operacyjnych zakładów produkcyjnych.
  • Wsparcia lokalnych oddziałów na terenie Europy i Azji. Współpraca z zespołami inżynieryjnymi, produkcyjnymi i zarządzającymi projektami w celu lepszego zrozumienia specyfiki wymagań dotyczących materiałów i usług wymaganych do realizacji projektów lub operacji.
  • Identyfikacja potencjalnych ryzyk w łańcuchu dostaw, takich jak niedobory w dostawach, problemy z jakością lub czynniki geopolityczne i opracowywanie strategii łagodzenia ryzyka.
  • Rozwijanie i zarządzanie relacjami z dostawcami zgodnie z ogólnoświatową polityką firmy oraz odpowiedzialnością środowiskową i społeczną.
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych. Dążenie do redukcji kosztów poprzez negocjacje, multi-sourcing, optymalizację projektu i poprawę wydajności przy jednoczesnym utrzymywaniu standardów jakości.
  • Prowadzenie procesu identyfikacji, oceny, kwalifikacji i wdrażania nowych dostawców.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji działań związanych z zaopatrzeniem - zamówienia, umowy, faktury.
  • Przygotowywanie regularnych raportów na temat wyników zakupów, w tym uzyskanych oszczędności, wskaźników wydajności dostawców i statusu zgodności.
  • Współpraca z globalnym zespołem sourcingu. Wymiana najlepszych praktyk.

Oczekiwania względem Kandydata:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakupach, zaopatrzeniu, zaopatrzeniu strategicznym lub zarządzaniu łańcuchem dostaw w kategoriach nieprodukcyjnych - usługi, materiały eksploatacyjne, rozwiązania inwestycyjne (w wyłączeniem produkcji).
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze logistyki, ekonomii lub pokrewnym.
  • Wiedza specjalistyczna i doświadczenie w zakresie oceny dostawców, negocjacji i zarządzania umowami.
  • Silne umiejętności analityczne połączone ze znajomością narzędzi i technik analizy danych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w tym umiejętność skutecznej interakcji z interesariuszami wewnętrznymi i dostawcami zewnętrznymi.
  • Umiejętności negocjacyjne i doświadczenie w zakresie redukcji kosztów z wykorzystaniem negocjacji, optymalizacji specyfikacji, inicjatyw poprawy wydajności itp.
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego. Inne języki będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenia zdobyte w międzynarodowych strukturach.

Oferujemy:

  • Możliwość budowania strategii wokół danej kategorii.
  • Kreatywne, stabilne miejsce pracy w firmie doświadczającej ogromnego wzrostu.
  • Norweską kulturę organizacyjną.
  • Możliwość pracy hybrydowej.

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • Specjalista ds. turystyki Koszalin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157