Starszy Specjalista Ds. Stosunków Zewnętrznych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Główne obowiązki: Reprezentowanie Spółki w kluczowych sprawach i projektach przed administracją publiczną, instytucjami rządowymi, podmiotami prywatnymi oraz partnerami biznesowymi Sporządzanie i analiza dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych Planowanie i realizacja projektów prowadzonych przez Departament Relacji Zewnętrznych Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów Wprowadzanie do systemu danych, raportów Współpraca z działem zakupów, księgowości i finansów Organizacja wizytacji i spotkań Wymagania: Wykształcenie wyższe prawnicze Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata (mile widziane w zakresie przemysłu energetycznego, prawa gospodarczego) Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie Umiejętność przeprowadzania analizy i formułowania syntetycznych wniosków i tez, opracowywania planów i harmonogramów Umiejętność pracy zespołowej Umiejętność organizacji i określania priorytetów pracy Chęć podjęcia pracy polegającej na prowadzeniu spraw i projektów z różnych dziedzin Umiejętność reagowania na bieżące problemy i ich rozwiązywania w sposób szybki i skuteczny Znajomość pakietu MS Office Prawo jady kat. B Oferujemy: Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego Czynny udział w projekcie greenfield Pakiet relokacyjny Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie) Dofinansowanie do nauki języka angielskiego Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. stosunków międzynarodowych Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392