Starszy Specjalista ds. Rozwoju Produktu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Polski Standard Płatności Sp z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Aktywny udział w tworzeniu i rozwijaniu produktów w obszarze przelewów na telefon, płatności zbliżeniowych lub rozwój płatności BLIK w e-commerce
  • Koordynowanie współpracy z partnerami biznesowymi
  • Aktywny udział w pracach projektowych
  • Bieżąca współpraca z innymi Departamentami w ramach organizacji
  • Analiza danych oraz wprowadzanie na ich podstawie działań naprawczych

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w bankowości mobilnej lub płatnościach e-commerce
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B2/C1)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Umiejętność pracy z danymi
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Word, Excel, PowerPoint)
  • Dobra znajomość Jira i Confluence
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu produktów BLIK w instytucjach bankowych lub płatniczych
  • Doświadczenie w koordynowaniu prac nad zarządzeniem i rozwojem złożonej dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w Splunk
  • Umiejętność pracy z projektami SoapUI
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów zawierający m.in. opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • realny rozwój zawodowy pod okiem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • duży entuzjazm, zaangażowanie i otwartość od naszego zespołu – my naprawdę lubimy ze sobą pracować.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536