Starszy Specjalista ds. Retail Media
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

85262

Obowiązki

  • Opracowywanie strategii sprzedaży, sprzedaż i prezentowanie oferty z portfolio retail media partnerom zewnętrznym, aktywne pozyskiwanie nowych partnerów
  • Opracowywanie strategii medialnych i propozycji media planów w celu optymalizacji działań marketingowych
  • Analizowanie i ewaluacja przeprowadzonych kampanii, rekomendowanie optymalizacji
  • Ścisła współpraca z agencjami marketingowymi oraz naszymi partnerami zewnętrznymi, międzynarodowa współpraca z Grupą MediaMarkt

Wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i/lub doświadczenie w pracy w agencji marketingowej
  • Wysoka umiejętność współpracy z różnymi interesariuszami i budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność identyfikowania szans biznesowych i silna orientacja na cel
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Język angielski – preferowana zaawansowana znajomość
  • Bardzo dobra znajomość MS Office – zwłaszcza Power Point i Excel

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848