Starszy Specjalista ds. regulacji unijnych
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, Województwo dolnośląskie, Polska
LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie regulacji unijnych dotyczących produkcji baterii litowo-jonowych
  • Reprezentowanie Spółki w kluczowych sprawach i projektach przed organami UE
  • Planowanie i realizacja projektów prowadzonych przez Departament Relacji Zewnętrznych
  • Sporządzanie dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Wprowadzanie do systemu danych, tworzenie raportów
  • Współpraca z działem zakupów, księgowości i finansów
  • Organizacja wizytacji i spotkań

Nasze wymagania:

  • Znajomość regulacji unijnych: CSRD, CBAM, CSDDD, Regulacji Bateryjnej, CRMA, Green Deal Industry, Net Zero itp.
  • Znajomość regulacji i dyrektyw unijnych związanych z produkcją baterii litowo-jonowych
  • Wykształcenie wyższe (np. prawo, administracja)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie
  • Umiejętność przeprowadzania analiz, opracowywania planów i harmonogramów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność organizacji i określania priorytetów pracy
  • Umiejętność reagowania na bieżące problemy i ich rozwiązywania
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego
  • Czynny udział w projekcie greenfield
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838