Starszy Specjalista ds. projektów unijnych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
19. 8. 2024

Firma e- work HR Company Poland poszukuje dla jednego ze swoich klientów doświadczonej osoby na stanowisko Starszego specjalisty ds. projektów unijnych

Obowiązki

  • •Samodzielne zarządzanie projektami unijnymi od etapu aplikacji do raportowania
  • •Analiza i ocena dostępnych źródeł finansowania unijnego
  • •Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie, raportów i innych dokumentów niezbędnych do bieżącej realizacji projektów
  • •Współpraca z zespołami projektowymi oraz wspieranie ich w zakresie realizacji celów projektów
  • •Prowadzenie monitoringu projektów i kontrola wydatków oraz efektów działań
  • •Utrzymywanie stałej relacji z instytucjami i funduszami unijnymi

Wymagania

  • •Doświadczenie w zarządzaniu projektami unijnymi - min. 2 lat
  • •Minimum 5 projektów, które uzyskały dofinansowanie
  • • Ukończenie jednego z kierunków studiów: Gospodarka Przestrzenna, Ekonomia, Administracja i Zarządzanie
  • •Znajomość procedur i przepisów unijnych dotyczących pozyskiwania środków i realizacji projektów
  • •Znajomość sposobu działania generatorów wniosków aplikacyjnych
  • •Umiejętność przygotowywania wniosków i dokumentacji zgodnie z wymaganiami unijnymi
  • •Umiejętność pracy pod presją czasu i deadline'ów
  • •Obsługi programów MS Word i Excel na poziomie zaawansowanym

Oferujemy

  • •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w g. 8.00-16.00 lub jeśli jest potrzeba w g.9.00-17.00
  • •Pracę w dynamicznym, inspirującym środowisku
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia+ atrakcyjne premie wynikowe
  • •Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną i posiadającą doświadczenie w zarządzaniu projektami unijnymi, czekamy na Twoje zgłoszenie!
  • Prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544