Starszy Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Experum HR
1. 9. 2024

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 29 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:Starszy Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy

9008/SPF

Obowiązki

  • samodzielne tworzenie dokumentacji aplikacyjnej, w tym MSP oraz projektów inwestycyjnych,
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z instytucjami odpowiedzialnymi za przyznawanie i rozliczanie dotacji unijnych,
  • współpraca z zespołem projektowym oraz innymi działami firmy.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie zdobywania funduszy unijnych dla sektora MŚP,
  • doświadczenie w pisaniu wniosków aplikacyjnych dla przedsiębiorstw ,
  • znajomość programów, funduszy i inicjatyw publicznych wspierających finansowanie projektów,
  • orientacja w programach operacyjnych z obecnej perspektywy 2021-2027, takich jak FENG, FENIKS, KPO,
  • płynna obsługa systemów informatycznych do składania wniosków o dotacje,
  • zdolność do płynnego redagowania tekstów i opracowywania dokumentacji,
  • skuteczna organizacja pracy, rzetelność oraz silne ukierunkowanie na osiąganie celów.

Oferujemy

  • wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • samodzielne stanowisko pracy z elastycznym czasem pracy oraz możliwością pracy zdalnej,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub w ramach współpracy B2B,
  • praca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544