Starszy Specjalista Ds. Podatków
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, Silesian Voivodeship, Polska
CMC POLAND SP. Z O.O.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sporządzenie dokumentacji w j. angielskim - współpraca z firmami zagranicznymi Rozliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych Współpraca z innymi działami firmy dotyczaca rozliczania podatków Śledzenie bieżących przepisów/ interpretacji/ wyroków Sporządzanie zestawień i raportów ad hoc Zapewnienie wsparcia we wdrażaniu najlepszych praktyk, procesów i procedur podatkowych w firmie WYMAGANIA: Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny Kilkuletnie doświadczenie w pracy z zakresu podatku VAT lub/i podatku CIT Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, podatków Znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, Znajomość aplikacji MS Office: Excel, Word, Outlook- w stopniu zaawansowanym Mile widziana znajomość systemu SAP Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole Umiejętność analitycznego myślenia oraz ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu Samodzielność, skrupulatność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie OFERUJEMY: Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.O. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie Atrakcyjne wynagrodzenie Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.In. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki) 1-zmianowy system pracy: poniedziałek- piątek godz. 8.00-16.00 Praca od zaraz

  • Praca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667