Starszy specjalista ds. planowania produkcji
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Maspex
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wadowice

Twój zakres obowiązków

  • analiza kluczowych wskaźników,
  • przygotowywanie planu produkcji krótko i długoterminowego,
  • bilansowanie mocy produkcyjnych oraz tworzenie scenariuszy planistycznych,
  • zapewnienie optymalnego poziomu zapasu wyrobów gotowych w odniesieniu do prognozowanego popytu oraz przyjętej strategii zapasowej,
  • wdrażanie usprawnień i optymalizacji w obszarze systemu planistycznego oraz procesów Planowania Łańcucha Dostaw,
  • nadzór, analiza oraz weryfikacja realizacji planu produkcji,
  • analiza powstałych braków asortymentów pod zamówienia klienta oraz wyeksponowanie przyczyn powstania tychże braków,
  • opracowywanie i aktualizacja danych podstawowych w systemie SAP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne),
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęć rozwoju zawodowego,
  • znajomość podstawowych procedur z zakresu produkcji,
  • bardzo dobra zdolność organizacji czasu pracy,
  • rzetelność, dokładność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, nastawienie na pracę w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • obsługa pakietu Office w stopniu średniozaawansowanym.

Mile widziane

  • znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • pracę w Wadowicach, w centrali stabilnej, renomowanej firmy produkcyjnej,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w gronie profesjonalistów,
  • możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach branżowych,
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LUXMED, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny, dofinansowanie do nauki, dofinansowanie do wypoczynku, kafeteria szkoleń.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie karty Multisport

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Wadowice
  • Pracownik produkcji Wadowice Górne
  • Pracownik produkcji Wadowice
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087