Starszy Specjalista ds. Obsługi Korporacyjnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
29. 9. 2024

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. to centrum kompetencji grupy PKP Intercity w zakresie napraw i modernizacji pasażerskiego taboru kolejowego. Działamy w strukturze zakładów Produkcyjnych Zlokalizowanych w Libiszowie k. Opoczna, Warszawie i Opolu.

Obowiązki

  • organizacja spotkań kadry zarządzającej – przygotowanie stosownej dokumentacji,
  • sporządzanie raportów, sprawozdań, prezentacji na potrzeby kadry zarządzającej,
  • kontakty z klientami – obsługa telefoniczna, organizacja spotkań,
  • organizowanie podróży służbowych,
  • archiwizacja dokumentów,
  • nadzorowanie zaopatrzenia w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura,
  • bieżąca obsługa prawna firmy oraz współpraca z zewnętrznymi doradcami prawnymi,
  • wspieranie w sprawowaniu kontroli nad dokumentacją prawną (umowy, porozumienia, uchwały, wewnętrzne akty prawne spółki oraz korespondencja z podmiotami zewnętrznymi) poprzez weryfikację zgodności z prawem, wewnętrznymi procedurami spółki oraz grupy kapitałowej,
  • prowadzenie centralnego rejestru umów, weryfikacja projektów umów, współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ‐ preferowane w kierunku prawnicze,
  • minimum 3‐letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w analizowaniu i opiniowaniu umów oraz dokumentów prawnych,
  • umiejętność konstruowania i analizowania dokumentów organów Spółki oraz wszelkiej dokumentacji korporacyjnej (Zarząd, Rada Nadzorcza, Walne Zgromadzenie Wspólników) – m.in. uchwały, protokoły, procedury, regulaminy,
  • umiejętność wnikliwej analizy wewnętrznych regulacji oraz przepisów prawa,
  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • rzetelność, dobra organizacja pracy,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.
  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
  • Dodatki pieniężne z okazji świąt.
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132