Starszy Specjalista ds Kontrolingu
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, Śląskie, Polska
Kuźnia Polska Spółka Akcyjna
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza wyników finansowych firmy i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w tym obszarze
  • Wyjaśnianie nieprawidłowości wpływających na wynik firmy
  • Przygotowywanie analiz finansowych i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
  • Udział w przygotowaniu budżetu, prognozy, planów finansowych
  • Analiza rentowności podejmowanych działań inwestycyjnych
  • Udział w tworzeniu i analiza kalkulacji produktu, analiza odchyleń lub kosztu standardowego
  • Nadzór i realizacja istniejących raportów
  • Udział w audytach
  • Analiza obszaru poprawy
  • Udział w projektach

WYMAGANIA:
  • Co najmniej 2 letnie  doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego eksperta lub głównego specjalisty
  • Operatywność, przedsiębiorczość, inicjatywa, silna motywacja w dążeniu

    do realizacji założonych celów.
  • Zdolność analitycznego myślenia, pracy koncepcyjnej, umiejętność planowania i przewidywania.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy, dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach,
  • Oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym,
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, kolonie dla dzieci, dowóz do i z pracyposiłki profilaktyczne, dofinansowanie do nauki
  • Możliwość wakacyjnej pracy dla studiujących dzieci naszych pracowników
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Praca w godzinach 7:00 – 15:00
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia na życie
  • Okazujemy szacunek wszystkim pracownikom, oferujemy pracę kandydatom w każdej grupie wiekowej, ponieważ potrafimy docenić współpracę międzypokoleniową. Najmłodszy pracownik ma 19 lat, a najstarszy 68 lat

  • Praca Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315