Starszy Specjalista ds. Kontroli Produkcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Wymagania:

  • Znajomość procesów technologicznych i produkcyjnych z uwzględnieniem czynności warsztatowych tj.: malowanie komponentów, naprawy tapicerskie;
  • Doświadczenie analityczne przy pracy z bazami danych;
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane lotnicze);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Znajomość programu AMOS;
  • Znajomość przepisów PART 145.

Zadania:

  • Koordynacja i analiza usterek powstałych w trakcie obsługi w oparciu o pracochłonność oraz koszt;
  • Kontrola poprawności i zasadności usterek;
  • Weryfikacja poprawności zabudżetowania obszaru produkcji.

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED itp.;
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych;
  • Możliwość udziału w złożonych projektach.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509