Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
RWS Investment Group Sp. z o.o.
17. 4. 2024

RWS INVESTMENT GROUP to prężnie działająca grupa inwestycyjna, której domeną są obiekty komercyjne - w swoim portfolio posiada ponad 50 zrealizowanych parków handlowych. Obecnie spółka rozwija się na rynku deweloperskim, realizując inwestycje w segmencie premium. W związku z nowymi projektami poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Obowiązki

  • Poszukiwanie potencjalnych najemców powierzchni handlowo – usługowych oraz biurowych
  • Prowadzenie negocjacji zmierzających do wynajmu powierzchni
  • Przygotowywanie ofert dla najemców
  • Bieżące kontakty z najemcami
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Realizacja założonych planów
  • Stała współpraca z innymi działami firmy
  • Prezentowanie powierzchni najmu potencjalnym najemcom
  • Przygotowywanie oraz koordynowanie dokumentów zwiazanych z zawarciem umów najmu
  • Współpraca z działem prawnym w zakresie sporządzania umów najmu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 5- letnie doświadczenie w wynajmie powierzchni komercyjnych
  • Praktyczna wiedza z zakresu komercjalizacji obiektów handlowych
  • Umiejętność wyszukiwania danych i analiza informacji
  • Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315