Starszy specjalista ds. kadr i płac
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Tutore Poland Sp. z o.o.
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz obsługa pracowników w tym obszarze
  • przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia
  • obsługa programu Płatnik oraz Comarch
  • obsługa w zakresie zgłaszania i wyrejestrowywania pracowników oraz zleceniobiorców w ZUS
  • rozliczanie czasu pracy, monitorowanie uprawnień urlopowych oraz stanu urlopowego
  • kontrola terminowości badań lekarskich pracowników i szkoleń BHP
  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, PPK w tym przygotowywanie korekt oraz deklaracji rozliczeniowych
  • sporządzanie zestawień i raportów na wewnętrzne potrzeby spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów kadrowo-płacowych (zwłaszcza w kompleksowej obsłudze płacowej) minimum 3 lata
  • znajomość programu Comarch ERP Optima Kadry i Płace (warunek konieczny) oraz programu Płatnik
  • biegła znajomość przepisów o podatku dochodowym, ubezpieczeniach społecznych, przepisów prawa pracy niezbędnych do wykonywania pracy na w/w stanowisku, zagadnień z dziedziny PPK
  • znajomość zagadnień GUS, PFRON
  • znajomość zagadnień z zakresu umów cywilnoprawnych - tworzenie, sposoby rozliczania
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • wiedza z zakresu przepisów prawa pracy, przepisów ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń, sporządzanie list płac, deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych oraz sporządzanie raportów i analiz kadrowo-płacowych na potrzeby kierownictwa oraz Zarządu
  • dobra organizacja pracy w dynamicznym środowisku, tj. umiejętność planowania i realizacji zadań, a także ich priorytetyzacji

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (pełny etat)
  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się organizacji
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności
  • pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
  • atrakcyjne warunki pracy (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, spotkania integracyjne)
  • rodzinną atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544