Starszy Specjalista ds. HR z językiem angielskim / rola HR Biznes Partner
  • Zaczernie, k. Rzeszowa
podkarpackie, Zaczernie, k. Rzeszowa, podkarpackie, Polska
MPP - CYFROWA FOTO
12. 6. 2024

MPP to grupa firm i marek, które działają w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie tysiące fotoproduktów.

Do naszego Zespołu HR poszukujemy doświadczonego specjalistę w zakresie projektowania i doskonalenia procesów HR, który będzie pełnił rolę HR Biznes Partnera (także w języku angielskim), realizował rekrutacje (m.in.: językowe, marketingowe, e-commerce, IT) oraz koordynował projekty HR.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracowników i  managerów w obszarze realizacji procesów HR (m.in.: rekrutacja, onboarding, ewaluacja, feedback, zarządzanie talentami, programy rozwojowe, mierniki efektywności, komunikacja, offboarding itp)
  • projektowanie, realizacja i doskonalenie procesów HR w firmie
  • samodzielne prowadzenie różnorodnych projektów rekrutacyjnych, w tym między innymi projektowanie wielopoziomowych i wielokanałowych kampanii rekrutacyjnych

    koordynowanie i uczestnictwo w projektach z obszaru HR
  • projektowanie i realizacja inicjatyw pozytywnie wpływających na employee experience, candidate experience, zaangażowanie pracowników, identyfikację z marką pracodawcy

    wsparcie dla pracowników oraz stażystów obcojęzycznych (w języku angielskim)
  • wsparcie merytoryczne w zakresie prawa pracy
  • przygotowywanie analiz rynkowych i statystyk

Poszukiwane kompetencje:

  • min. 5 letnie doświadczenie w obszarze HR z pełną odpowiedzialnością za realizację procesów i projektów HR
  • min. 3 letnie doświadczenie w zakresie kompleksowego prowadzenia projektów rekrutacyjnych (w tym także w obszarze IT, e-marketingu, wyższych stanowisk managerskich)
  • umiejętność wyszukiwania rozwiązań poprawiających efektywność działań
  • skuteczność i efektywność w realizacji zadań, ukierunkowana na cel
  • kreatywne, nieszablonowe podejście do realizacji zadań
  • bardzo dobra znajomość Excela, kompetencje analityczne
  • wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania projektami
  • wiedza i praktyczne wykorzystania prawa pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • absolutny brak nudy - możemy Cię zapewnić, że każdy Twój dzień będzie inny,
  • różnorodność - będziesz mógł/a realizować przeróżne przedsięwzięcia z różnych dziedzin, zarówno jako koordynator jak i członek zespołu projektowego,
  • wsparcie - dołączysz do kilkunastoosobowego teamu HR i EB, w którym możemy na sobie w 100% polegać, w którym wspieramy się, a wtedy kiedy potrzeba, każde ręce, głowa i serce są na pokładzie,
  • zwroty akcji - bo działamy w bardzo dynamicznym środowisku, które często z dnia na dzień wymaga dopasowania,
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw,
  • samodzielność i swobodę w działaniu,
  • realny wpływ na organizację,
  • rozwój - o ile tylko będziesz chciał/a się rozwijać i korzystać z możliwości, które daje organizacja (w poznawaniu różnych obszarów firmy i funkcjonowania biznesu)
  • możliwość pracy z przeróżnymi obszarami: e-commerce (e-marketing, m-marketing, martech, perfo, sprzedaż, development, obsługa klienta global, CX); IT (własny system e-commerce, własny system produkcyjny, rozwój kreatorów online); R&D (technologia i design produktowy); kreacja (grafika, foto-video, UX, UI); produkcja (poligrafia, druk cyfrowy, druk fotograficzny, nowoczesne introligatorstwo, lean management)
  • możliwość pracy w branży fotograficznej z pięknymi produktami i z ludźmi, którzy wierzą w moc tych produktów,
  • chcemy, abyś pracował/a z nami stacjonarnie w siedzibie firmy MPP Cyfrowa Foto-Colorland w Zaczerniu k. Rzeszowa. Dlaczego? - bo większość naszych pracowników działa na miejscu, bo wtedy jesteś w stanie rozwijać się i otrzymywać potrzebne wsparcie, bo nie jesteś sam/a z wyzwaniami i problemami dnia codziennego. Dodatkowo - w badaniach przeprowadzonych w naszej firmie - nasi pracownicy powiedzieli nam, że to, co cenią najbardziej, to ludzie (możliwość kontaktu z nimi, uczenia się od siebie nawzajem, wsparcie i pomoc), atmosfera, relacje. Oczywiście okazjonalnie, jeśli zaistnieje taka potrzeba, dopuszczamy możliwość uzgodnionej pracy zdalnej.

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851