Starszy/ Specjalista ds. HR - rekrutacja online
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Starszy/ Specjalista ds. HRMiejsce pracy: Polkowice

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie kompleksowego procesu rekrutacyjnego, w tym identyfikacja potrzeb kadrowych (głównie blue collars)
  • Realizowanie strategii HR we współpracy z kadrą kierowniczą
  • Wdrażanie programów rozwoju zawodowego, identyfikacja potrzeb szkoleniowych
  • Ciągłe doskonalenie procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w fabryce, w tym implementacja nowoczesnych narzędzi i praktyk, mających na celu efektywną i zgodną z przepisami administrację personalną
  • Obsługa dokumentacji kadrowej (umowy, aneksy, zaświadczenia) zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Zarządzanie danymi w systemie kadrowo-płacowym oraz współpraca z zewnętrzną firmą płacową

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość miękkiego i twardego HR (kadry)
  • Swobodne poruszanie się w przepisach prawa pracy
  • Umiejętność budowania relacji w oparciu o wypracowywanie rozwiązań
  • Nastawienie na efektywne budowanie środowiska pracy i rozwijanie kultury organizacyjnej
  • Otwartość na rozwój własny i dzielenie się wiedzą z współpracownikami

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz aktywnego udziału w wielu ciekawych projektach z obszaru HR prowadzonych lokalnie
  • Pakiet świadczeń pracowniczych

  • Praca Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087