Starszy specjalista ds. eksportu (export)
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
Dla naszego długoletniego Klienta poszukujemy Starszego Specjalisty ds. Eksportu.
Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem oraz do aplikowania.
Zakres obowiązków
- Rozwijanie i budowanie kontaktu z klientami zagranicznymi
- Reprezentowanie firmy podczas rozmów z klientami, na targach branżowych
- Negocjowanie warunków umów handlowych i kontraktów z klientami zagranicznymi
- Zawieranie umów handlowych z klientami
- Realizacja planu sprzedażowego
- Poszukiwanie nowych możliwości handlowych sprzyjających rozwojowi firmy
Poszukiwane kompetencje
- Wykształcenie wyższe min. licencjackie
- 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z eksporetem, sprzedażą
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- Umiejętność współpracy z międzynarodowymi partnerami handlowymi i dystrybutorami
- Doświadczenie w pozyskiwaniu nowego rynku zagranicznego/pozyskiwaniu nowych klientów
- Umiejętności organizacyjne
- Dobra organizacja pracy i samodzielność
- Prawo jazdy kat.B
- Gotowość do podróży służbowych (zagraniczne wyjazdy na targi branżowe i spotkania z klientami)
Oferujemy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawartą bezpośrednio z naszym Klientem
- Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
- Wynagrodzenie miesięczne + premie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Wsparcie Rekrutera CorsonHR w każdym etapie rekrutacji

  • Praca Grudziądz
  • Specjalista ds. Eksportu Grudziądz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Grudziądz
  • Specjalista ds. Zakupów Grudziądz
  • Specjalista ds. marketingu Grudziądz
  • Specjalista ds. ofertowania Grudziądz
  • Specjalista ds. Zarządzania Grudziądz
  • Specjalista ds. transportu Grudziądz
  • Specjalista ds. HR Grudziądz
  • Specjalista ds. turystyki Grudziądz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567