Starszy Specjalista ds. EAZ (k/m)
  • Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Masovian Voivodeship, Polska
PSE S.A.
14. 8. 2024

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko: Starszy Specjalista ds. EAZ (k/m)

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

DE/WA/SK2/08/24

Podstawowy zakres obowiązków:

  • prowadzenie analiz zakłóceń urządzeń EAZ na stacjach elektroenergetycznych WN oraz formułowanie wniosków z przeprowadzanych analiz
  • prowadzenie analiz awaryjności EAZ lub ich elementów na stacjach elektroenergetycznych WN, formułowanie wniosków z przeprowadzanych analiz
  • formułowanie i zgłaszanie koncepcji inwestycyjnych w oparciu o prowadzone analizy awaryjności EAZ lub ich elementów
  • udział w pracach Komisji przetargowych, przygotowanie zakresów merytorycznych przedmiotu zamówienia w zakresie EAZ lub ich elementów
  • udział w aktualizacji, uzgadnianiu oraz weryfikacji standardów EAZ
  • nadzór nad dokumentacja techniczną i eksploatacyjną obwodów wtórnych i EAZ lub ich elementów utrzymywanie aktualności repozytoriów dokumentacji technicznej
  • nadzór nad aktualnością danych w systemach informatycznych w zakresie diagnostyki i prac eksploatacyjnych na urządzeniach EAZ lub ich elementów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek: elektrotechnika / elektroenergetyka lub pokrewne
  • minimum 5 lat stażu pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań, preferowane doświadczenie w obrębie urządzeń obwodów wtórnych w tym Elektroenergetycznej Automatyki Zabezpieczeniowej (EAZ)
  • biegła znajomość zagadnień dotyczących budowy obwodów wtórnych w tym EAZ dla stacji elektroenergetycznych WN i NN
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • biegła znajomość aplikacji z pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole oraz jako indywidualny specjalista
  • fachowość i profesjonalizm w działaniach
  • obowiązkowość, terminowość i dyspozycyjność
  • skrupulatność i dokładność w wykonywanych czynnościach
  • wysoka komunikatywność, stanowczość oraz umiejętności negocjacyjne

Mile widziane:

  • doświadczenie w konfigurowaniu i parametryzowaniu terminali EAZ dla stacji elektroenergetycznych WN i NN
  • doświadczenie w wyznaczaniu nastaw EAZ dla stacji elektroenergetycznych WN i NN
  • znajomość projektowania obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych WN i NN
  • znajomość problematyki prowadzenia zabiegów eksploatacyjnych przy urządzeniach EAZ dla stacji elektroenergetycznych WN i NN
  • posiadanie uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Eksploatacji lub Dozoru dla Grupy 1 lub Grupy 2 urządzeń bez ograniczenia napięcia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Dodatkowe informacje:

  • termin nadsyłania aplikacji: 05.09.2024 r.
  • przez pierwsze 3 miesiące praca w biurze - obligatoryjnie
  • po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej do 40%
  • prosimy o CV w języku polskim

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544