Starszy Specjalista ds. Digital
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Telewizja Puls Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja kampanii digital i content marketingowych;
  • Planowanie i nadzór nad powstawaniem landing page’ów;
  • Tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Facebook i Google Ads;
  • Optymalizacja działań z zakresu SEO i SEM;
  • Obsługa i aktualizowanie strony internetowej (CMS);
  • Prowadzenie konkursów i komunikacji w social media;
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi, influencerami, aktorami;
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (agencje marketingowe, domy mediowe, drukarnie itp.);

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy z grafikami i programistami;
  • Poparte sukcesami doświadczenie w projektowaniu kampanii w obszarze digital marketingu (mile widziane portfolio projektów);
  • Biegła i praktyczna znajomość narzędzi digital marketingowych: GA4, SoTrender, CMS, Google Tag Manager, Meta Business Suite itp.;
  • Kreatywność i chęć wdrażania innowacji;
  • Orientacja na cel i realizację zadań;
  • Wysokie wyczucie estetyki i kreatywne podejście do marketingu;
  • Znajomość i doświadczenie w branży medialnej;
  • Doświadczenie i znajomość narzędzi marketing automation;
  • Zainteresowanie sztuczną inteligencją;

To oferujemy

  • Pracę w uzgodnionej formie (umowa o pracę lub B2B), w pełnym wymiarze czasu pracy, w formie stacjonarnej
  • Dofinansowanie karty sportowej i opiekę medyczną
  • Bezpłatne zajęcia sportowe w siedzibie firmy
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej
  • Bezpłatne miejsca parkingowe tuż przy budynku Stacji
  • A poza tym: szkolenia, lekcje angielskiego, wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowana/ny naszą ofertą zapraszamy do uzupełnienia formularza i przesłania swojego CV!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132