Starszy Specjalista ds. Cybersecurity
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Polskie Porty Lotnicze S.A
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • Opiniowanie projektów z obszaru cyberbezpieczeństwa, opiniowanie dokumentacji technicznej, udział w projektach teleinformatycznych w zakresie cyberbezpieczeństwa, udział we wdrożeniach;
  • Umiejętnośc opiniowania oraz projektowania rozwiązań procedur związanych z zapobieganiem zagrożeniom dla poufności, integralności i ciągłości działania systemów teleinformatycznych;
  • Umiejętność przeprowadzania testów penetracyjnych;
  • Realizacja zadań wynikających ze zleceń II i II linii wsparcia SOC, w tym reagowanie na incydenty bezpieczeństwa IT, obsługa incydentów cyberbezpieczeństwa;
  • Utrzymanie systemów i urządzeń wykorzystywanych do ostrzegania, wykrywania i badania incydentów naruszenia bezpieczeństwa IT, opracowywanie dokumentacji z tym związanej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa IT lub cyberbezpieczeństwie;
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: cyberbezpieczeństwo, informatyka;
  • Posiadanie branżowych certyfikatów z obszaru bezpieczeństwa IT/cyberbezpieczeństwa;
  • Dobra znajomość budowy systemów informatycznych (warstwa sieciowa, systemów operacyjnych, aplikacyjna);
  • Znajomość modelu ISO OSI i zależności pomiędzy usługami/protokołami w poszczególnych warstwach, np. ARP, DNS, SNMP, ICMP, HTTP/HTTPS, SMTP, syslog;
  • Znajomość działania usług i technologii bezpieczeństwa (antywirus, firewall, IDS/IPS, routery, przełączniki, urządzenia do network forensics, sanbox).

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • specjalista cyberbezpieczeństwa

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w firmie zarządzającej największym portem lotniczym w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Liczne benefity socjalnie i kulturalne
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Zniżkę na produkty i usługi dostępne w strefie handlowej lotniska Chopina
  • Motywacyjny system pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę i pracę zespołową
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami IT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Uprzejmie informujemy, że w przypadku zaproszenia do kolejnego etapu rekrutacji będzie wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

PPL zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś realizować ciekawe projekty w branży lotniczej? Z pasją i zaangażowaniem podejmujesz nowe zadania i jesteś otwarty na innowacyjne rozwiązania?

„Wyląduj” właśnie u nas!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103