Starszy Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska
  • Magnice
, Magnice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
SHEIN
10. 8. 2024

Poszukujemy wykwalifikowanego Starszego Specjalisty ds. BHP i Ochrony Środowiska, który dołączy do naszego zespołu w Polsce. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie oraz monitorowanie standardów mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy. Dołączając do nas, staniesz się częścią zespołu, który odgrywa kluczową rolę w sukcesie naszej organizacji.

Obowiązki:

  • Realizacja obowiązków wynikających z rozporządzenia dotyczącego służby bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Udział w projektowaniu oraz wdrażaniu standardów mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy;
  • Przeprowadzanie kwartalnych i rocznych analiz wypadków;
  • Sporządzanie raportów oraz efektywne przekazywanie informacji kadrze zarządzającej;
  • Udział w odbiorach maszyn oraz zespołów maszyn, a także nadzór nad eliminacją niezgodności przez zespół projektowy;
  • Współtworzenie ocen ryzyka zawodowego związanego z wykonywaną pracą;
  • Podejmowanie aktywnych działań w celu budowania świadomości w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Promowanie kultury bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska, z naciskiem na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy na miejscu w Magnicach przy ulicy Jana Heweliusza 3, 55-040;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w służbie BHP;
  • Znajomość obowiązujących przepisów BHP;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego minimum B2;
  • Umiejętność łatwego nawiązywania relacji i kontaktów oraz pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość bycia częścią projektu rozwoju centrum dystrybucyjnego wyposażonego w nowoczesne parki maszynowe;
  • Umowę o pracę na pełen etat (pierwsza na 3 miesiące, druga na 1 rok, trzecia na czas nieokreślony);
  • Możliwość regularnego rozwoju zawodowego w organizacji poprzez półroczne przeglądy realizacji wyznaczonych celów oraz roczną ocenę umiejętności, z perspektywą awansu zgodnie z polityką promocji;
  • Roczna premia w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia, z możliwością jej zwiększenia na podstawie oceny rocznej;
  • Dostęp do firmowej platformy szkoleniowej i edukacyjnej.

Benefity:

  • Pakiet opieki medycznej - Luxmed;
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowotne - Nationale Nederlanden;
  • Karta Multisport;
  • Lunch za 1 PLN (dostępny w wersji mięsnej i wegetariańskiej);
  • 30% zniżki na produkty SHEIN;
  • Bezpłatne miejsca parkingowe, w tym stacje ładowania samochodów elektrycznych;
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Liczne aktywności integracyjne.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 770
20 536