Starszy Specjalista ds. Automatyki Przemysłowej
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla Klienta z branży produkcyjnej w obszarze produktów użytku codziennego poszukujemy na stanowisko: Starszy Specjalista ds. Automatyki Przemysłowej

Zakres obowiązków

  • Udział w projektach wdrożeniowych, uruchamianiu i testowaniu nowych linii produkcyjnych
  • Współpraca i wsparcie Działu Technicznego i Produkcyjnego w rozwiązywaniu problemów związanych z automatyzacją procesów produkcyjnych
  • Prowadzenie działań zapewniających bezpieczeństwo na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych
  • Mentoring dla pozostałych członków Działu Utrzymania Ruchu- Robotyków/Elektryków
  • Programowanie i diagnostyka sterowników PLC, Robotów ABB (RobotStudio)
  • Tworzenie i nadzór and kopiami zapasowymi programów produkcyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze i diagnostyce sterowników PLC
  • Wykształcenie wyższe, techniczne (kierunkowe)
  • Znajomość przepisów związanych z bezpieczeństwem maszynowym
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Znajomość j. angielskiego na min. poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w programowaniu i optymalizacji pracy robotów i linii produkcyjnych
  • Realna możliwość awansu w strukturach firmy
  • Bogaty pakiet benefitów (np. Multisport, karta paliwowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, parking dla pracowników; dofinansowanie wczasów itp.)
  • Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Słupsk
  • Automatyk Słupsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Słupsk
  • Specjalista ds. Zakupów Słupsk
  • Specjalista ds. marketingu Słupsk
  • Specjalista ds. ofertowania Słupsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Słupsk
  • Specjalista ds. Eksportu Słupsk
  • Specjalista ds. transportu Słupsk
  • Specjalista ds. HR Słupsk
  • Specjalista ds. turystyki Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584