Starszy specjalista ds. aplikacji i baz danych / SAP
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
PIT-RADWAR S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres zadań:

  • wsparcie we wdrożeniu modułów systemu SAP S/4HANA zgodnie z potrzebami biznesu,
  • analiza wymagań biznesowych dotyczących obsługi procesów w firmie,
  • współpraca z biznesem przy opracowywaniu wymagań oraz tworzeniu nowych rozwiązań,
  • kontakt z firmą wdrożeniową systemu SAP S/4HANA,
  • dostosowywanie funkcjonalności SAP S/4HANA do zmieniających się potrzeb biznesu,
  • integrowanie modułów z aplikacjami i usługami firm trzecich,
  • współpraca w zakresie przygotowanie dokumentacji powdrożeniowej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP,
  • znajomość inżynierii oprogramowania i modelowania procesów,
  • znajomość rozwiązań bazodanowych i zagadnień programistycznych,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń dla użytkowników lokalnych i biznesowych,
  • kreatywność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • motywacja do nauki i poszerzania wiedzy.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych, finansowo-księgowych, handlowo-magazynowych.

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,
  • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport, Medicover Sport, dostęp do internetowej poradni psychologicznej, atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych),
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii,
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,
  • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567