Starszy Specjalista ds. Analiz i Optymalizacji Kosztów
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Województwo pomorskie, Polska
BEST S.A.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 700 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca analiza kosztów operacyjnych i przeglądy z właścicielami budżetów
  • monitoring i analiza efektów wdrażanych w organizacji inicjatyw optymalizacyjnych
  • analiza rynku w poszukiwaniu najlepszych praktyk productivity w branży wraz z opracowywaniem rekomendacji
  • rozwój modelu alokacji kosztów na kluczowe centra przychodowe i współpraca z ich właścicielami
  • prognozowanie poziomu zatrudnienia obszarów operacyjnych na podstawie przyjętej strategii obsługi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obszarze controllingu lub finansów ukierunkowane na analizę kosztów
  • bardzo dobra znajomość języka SQL na poziomie budowania zapytań, procedur
  • bardzo dobra znajomość MS EXCEL w zakresie analizy danych, raportowania i wizualizacji
  • umiejętność analitycznego myślenia, interpretacji danych i syntezy informacji
  • wysoka komunikatywność, otwartość na współpracę z liniami biznesowymi na różnym szczeblu zarządzania

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze wdrażania optymalizacji kosztów w organizacji
  • doświadczenie w tworzeniu modelów rozliczania kosztów na klientów / produkty / procesy / centra przychodowe w organizacji

To oferujemy

  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę oparta na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę
  • sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836