Starszy specjalista – Analityk systemów IT
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Łukasiewicz - PIT
26. 9. 2024

Inspiruje nas przyszłość! Twórz ją razem z nami i dołącz do Centrum Transformacji Cyfrowych, jako:

   Twoje codzienne zadania będą polegały na:

  • analizie i projektowaniu architektury logicznej systemów IT
  • definiowaniu wymagań dla systemów IT i nadzorze nad ich implementacją
  • tworzeniu rozwiązań wykorzystujących dokumenty XML i JSON
  • projektowaniu integracji pomiędzy systemami IT oraz jego modułami
  • definiowaniu testów zaprojektowanych funkcjonalności
  • przygotowywaniu dokumentacji biznesowej i technicznej systemów IT

 Zależy nam na kimś kto:

  • ma wykształcenie wyższe techniczne
  • posiada minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub stanowisku programisty
  • umie modelować procesy integracyjne
  • będzie tworzył i dokumentował wymagania funkcjonalne systemów IT
  • dobrze zna: XML, XSD, XSLT, HTML5, języki skryptowe, SQL
  • jest samodzielny, dokładny i komunikatywny
  • posiada zdolności analityczne (w tym umiejętność zdobywania potrzebnych informacji)
  • potrafi koordynować pracę w interdyscyplinarnym zespole
  • szuka stałego rozwoju kompetencji i aktywnie dzieli się wiedzą z członkami zespołu
  • komunikatywnie posługuje się językiem angielskim

Dodatkowo docenimy, jeśli:

  • umiesz tworzyć User Stories i realizowac projekty w metodyce SCRUM
  • znasz notacje BPMN i UML
  • posługujesz się narzędziami pakietu Enterprise Architect
  • znasz systemy administracji publicznej
  • wiesz jak wygląda proces wytwarzania oprogramowania i wdrażania systemów IT
  • nie są Ci obce zagadnienia uczenia maszynowego

 Oferujemy Tobie:

  • udział w rozwoju dużych i rozpoznawalnych serwisów informacyjno-usługowych
  • naukowo-badawcze środowisko pracy, pełne wyzwań i zmian
  • ciekawe, krajowe i międzynarodowe projekty R&D, realny wpływ na wykorzystywane technologie
  • wspieranie rozwoju poprzez dofinansowanie studiów, szkoleń, konferencji itp.
  • możliwość odbywania staży naukowych (w Polsce i za granicą)
  • wspieranie działalności publikacyjnej
  • możliwość realizacji doktoratów wdrożeniowych
  • zatrudnienie na umowę o pracę do projektu trwającego do marca 2027 r. z możliwością kontynuacji współpracy
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między godz. 6.00 a 9.00) w modelu hybrydowym (3 dni pracy w tygodniu z biura)
  • pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczną PZU Zdrowie, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie PZU, dofinansowanie działalności rekreacyjnej, dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • naukę języków obcych
  • świadczenia pieniężne z ZFŚS
  • wspieranie pasji pracowników (siatkówka, piłka nożna, zespół muzyczny, drużyna pub quizowa)

  • Praca Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Specjalista SEO Poznań
  • Specjalista SEM Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836