STARSZY REFERENT W WYDZIALE UZUPEŁNIEŃ I MOBILIZACJI
  • Ostróda
Ostróda, Jana III Sobieskiego 2, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
Wojskowe Centrum Rekrutacji
27. 4. 2024
od 4 884 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

ZAKRES ZADAŃ:
- Realizacja zadań w zakresie powoływania żołnierzy pasywnej rezerwy na ćwiczenia i szkolenia wojskowe w ramach ustawy o obronie Ojczyzny;
- Prowadzenie korespondencji i dokumentacji z realizacji ćwiczeń wojskowych przez żołnierzy pasywnej rezerwy;
- Współpraca z jednostkami wojskowymi w zakresie realizacji ćwiczeń wojskowych przez żołnierzy pasywnej rezerwy;
- Udział w procesie uzupełniania potrzeb osobowych jednostek wojskowych;
- Współpraca z jednostkami wojskowymi w zakresie uzupełniania ich potrzeb osobowych.
- Aktualizacja baz danych w eksploatowanych systemach informatycznych WCR.
- Właściwa eksploatacja i konserwacja sprzętu.
- Uczestniczenie w organizowanych szkoleniach.
- Przyjmowanie do realizacji i rozliczanie korespondencji w systemie informatycznym, sporządzanie sprawozdań.

Inne wymagania
WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
- Wykształcenie: średnie.
- Obsługa komputera, środowisko MSOffice, bazy danych.
- Posiadanie obywatelstwa polskiego.
- Korzystanie z pełni praw publicznych.
- Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
- Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
-Komunikatywność.
WYMAGANIA DODATKOWE:
- Doświadczenie zawodowe: w obszarze administracji wojskowej lub obsłudze klienta.
- Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych.
- Znajomość ustawy o obronie Ojczyzny
INNE INFORMACJE:
- Kandydaci/kandydatki zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej.
- Oferty otrzymane po terminie oraz niekompletne nie będą rozpatrywane.
- Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.