Starszy referent w Wydziale Gospodarki Lekami w Dziale Refundacji i Rozliczeń Aptek
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Śląski Oddział Wojewódzki NFZ
26. 9. 2024

starszy referent w Wydziale Gospodarki Lekami w Dziale Refundacji i Rozliczeń Aptek

(umowa o pracę / 1 pełny etat)

Numer ogłoszenia: Katowice/24/26

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę / pełny etat

Termin składania ofert: 08.10.2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zawieranie, ewidencjonowanie i aktualizowanie umów z aptekami na realizację:

    • zalecanych szczepień ochronnych w aptekach,
    • programu pilotażowego w zakresie usług farmaceuty dotyczących zdrowia reprodukcyjnego,
    • dyżurów w dni wolne od pracy lub dyżurów w porze nocnej w aptekach.

  • weryfikacja wniosków portalowych w zakresie zmian harmonogramu i personelu wykonującego program pilotażowy oraz szczepienia ochronne w aptekach,
  • udzielanie informacji w zakresie prawidłowości wypełniania wniosków, zawierania i rozliczania umów oraz nadania upoważnień do korzystania z usługi elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorców podmiotom prowadzącym apteki.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne (należy udokumentować):

  • wykształcenie: wyższe lub średnie,
  • lata pracy zawodowej: przy wykształceniu wyższym staż pracy nie jest wymagany, przy wykształceniu średnim wymagane są minimum 3 lata stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie w administracji publicznej lub w branży farmaceutycznej,
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 146) – w szczególności Dział V. Narodowy Fundusz Zdrowia,
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 930) – w szczególności rozdział 6. Apteki i osoby uprawnione,
  • znajomość przepisów ustawy Prawo Farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 r. (Dz.U. z 2024 r., poz. 686) - w szczególności art. 94 ustawy,
  • znajomość rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 kwietnia 2024 r. w sprawie programu pilotażowego w zakresie usług farmaceuty dotyczących zdrowia reprodukcyjnego (Dz. U. 2024 poz., 662),
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2024 r. poz., 924) - w zakresie wykonywania szczepień ochronnych przez farmaceutów,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel),
  • umiejętność wykonywania zadań wymagających podwyższonej koncentracji, wielozadaniowość,
  • zdolność do szybkiego przyswajania informacji,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • umiejętność planowania i organizowanie pracy własnej.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę (świadectwo pracy), umowy zlecenie (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej (wydruk z CEIDG),
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

  • Praca Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836