Starszy Referent w Sekretariacie Instytutu Fizyki Teoretycznej
  • Wrocław, Plac Uniwersytecki 1
dolnośląskie, Wrocław, Plac Uniwersytecki 1, dolnośląskie, Polska
Uniwersytet Wrocławski
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

starszego referenta w Sekretariacie Instytutu Fizyki Teoretycznej

Nazwa stanowiska: starszy referent

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba etatów: 1

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw związanych z funkcjonowaniem Instytutu Fizyki Teoretycznej.

    • Obsługa poczty tradycyjnej/e-mail oraz dokumentacji zgodnie z obowiązującą instrukcja kancelaryjną.
    • Przygotowywanie wniosków o wszczęcie postępowań.
    • Prowadzenie ewidencji bieżących środków materialnych/ trwałych Instytutu.
    • Obsługa delegacji pracowników Instytutu Fizyki Teoretycznej nie związanych z grantami.
    • Przygotowywanie umów cywilno-prawnych i/ lub wniosków o dodatki zadaniowe/motywacyjne.
    • Obsługa administracyjna przy organizacji konferencji cyklicznych Instytutu Fizyki Teoretycznej: Zimowa Szkoła Fizyki Teoretycznej, Seminarium Maksa Borna.

  • Prowadzenie spraw związanych z obsługą administracyjno-finansową przydzielonych projektów badawczych prowadzonych przez pracowników Instytutu.

    • Kontrola finansowa projektów badawczych.
    • Przygotowywanie zestawień finansowych do raportów rocznych/końcowych z realizacji projektów.
    • Rejestrowanie i rozliczanie delegacji.
    • Obsługa administracyjno-finansowa konferencji naukowych.
    • Przygotowywanie umów cywilno-prawnych.
    • Opisywanie i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych.

  • Obsługa systemów: POL-ON, EZD, TETA.EDU

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office.
  • Umiejętność współpracy zespołowej.
  • Umiejętność uczenia się i nabywania nowych doświadczeń.
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Dobra organizacja pracy.

Wymagania pożądane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Doświadczenie zawodowe w pracy zespołowej.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690