Starszy Referent w Sekcji Świadczeń Podstawowych w Dziale Kontraktowania i Obsługi Świadczeniodawców w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Starszy Referent

w Sekcji Świadczeń Podstawowych

w Dziale Kontraktowania i Obsługi Świadczeniodawców

w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej

w Wielkopolskim OW NFZ

Numer ogłoszenia: Poznań/24/17

Miejsce pracy: Poznań

Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę / etat

Termin składania ofert: 20 czerwca 2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • wykonywanie zadań związanych z zawieraniem i realizacją umów oraz obsługą świadczeniodawców realizujących umowy w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej,
  • sporządzanie elektronicznych wersji umów i aneksów do umów oraz przekazywanie ich do Działu Obsługi Umów w Wydziale Ekonomiczno-Finansowym,
  • bieżąca aktualizacja zmian w potencjale wykonawczym w ramach umów w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna,
  • udzielanie wyjaśnień związanych z zasadami kontraktowania świadczeń medycznych i realizacją umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: minimum średnie, preferowane wyższe i preferowane medyczne,
  • lata pracy zawodowej:

    • minimum 3 w podmiotach wykonujących działalność leczniczą/instytucjach zajmujących się ochroną zdrowia ludności – dotyczy osób z wykształceniem średnim.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie zbliżonym do dziedziny lub charakteru pracy na stanowisku, na które prowadzony jest nabór,
  • znajomość przepisów:

    • ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r., poz. 146): Dział I - Rozdział 1; Dział II – Rozdział 2, 3; Dział III; Dział IVa; Dział V – Rozdział 1 art. 96-98; Rozdział 2 art. 113-117; Dział VI,
    • ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej stanowiących załącznik do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 września 2015 r. w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1194 ze zm.): Rozdział1, Rozdział 2, Rozdział 3 par. 1-23, Rozdział 4, Rozdział 5, Rozdział 6,
    • rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 września 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1427 ze zm.),
    • ustawy z dnia 27 października 2017 r. o podstawowej opiece zdrowotnej (t. j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2527),

  • umiejętność pracy w programie Microsoft Office – Excel, Word, PowerPoint – na poziomie minimum średnio zaawansowanym,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • obowiązkowość, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej – dotyczy osób z wykształceniem średnim informatycznym,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

  • Praca Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080