Starszy referent w Instytucie Informatyki
  • Wrocław, pl. Uniwersytecki 1
dolnośląskie, Wrocław, pl. Uniwersytecki 1, dolnośląskie, Polska
Uniwersytet Wrocławski
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

starszego referenta w Instytucie Informatyki

Nazwa stanowiska: starszy referent

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba etatów: 1

Zakres obowiązków

Typowe zadania związane z działaniem sekretariatu jednostki organizacyjnej w uczelni wyższej, w tym:

  • Bieżące sprawy, w tym na przykład przygotowanie pism, rozliczeń finansowych, umów, porozumień, obsługa korespondencji.
  • Przeprowadzanie analiz, sporządzanie zestawień i sprawozdań dotyczących powyższych działań.
  • Organizacja Rady Instytutu Informatyki oraz Rady Dyscypliny Naukowej Informatyki.
  • Dokumentacja programu i jakości kształcenia oraz przygotowywanie akredytacji.
  • Prace administracyjne związane z organizacją i realizacją zamówień publicznych.
  • Prace administracyjne związane z organizacją i realizacją zawodów studenckich i uczniowskich, olimpiad i innych zajęć dla uczniów.
  • Prace administracyjne związane z obsługą techniczną gości Instytutu Informatyki.

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność współdziałania.
  • Rzetelność, samodzielność, systematyczność.

Wymagania pożądane

  • Doświadczenie w pracy biurowej, szczególnie w wyższej uczelni.

Oferujemy

  • Pracę w przyjaznym i wolnym od negatywnych relacji środowisku pracowników Instytutu Informatyki UWr.
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392