Starszy referent w Dziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej i Ratownictwa Medycznego w Wydziale ds. Służb Mundurowych
  • Poznań, ul. Baraniaka 88 D
wielkopolskie, Poznań, ul. Baraniaka 88 D, wielkopolskie, Polska
Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Starszy referent

w Dziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej i Ratownictwa Medycznego

w Wydziale ds. Służb Mundurowych

w Wielkopolskim OW NFZ

Numer ogłoszenia: Poznań/24/32

Miejsce pracy: Poznań

Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę / etat

Termin składania ofert: 16 października 2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • opracowywanie sprawozdań, analiz i wniosków oraz monitoring realizacji i dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie właściwości rzeczowej Działu
  • obsługa merytoryczna i monitorowanie realizacji umów w zakresie właściwości Wydziału
  • współudział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań w sprawie zawierania umów
  • o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie właściwości Działu oraz wspólnie z Wydziałem Świadczeń Opieki Zdrowotnej
  • uczestnictwo w przygotowaniu analiz zapotrzebowania, planu zakupu świadczeń zdrowotnych w stosunku do świadczeniodawców zgodnie z właściwością Działu we współpracy z Wydziałem Świadczeń Opieki Zdrowotnej
  • weryfikacja dokumentów oraz przygotowanie projektów akceptacji wniosków dotyczących świadczenia transportu „dalekiego” w podstawowej opiece zdrowotnej
  • udzielanie informacji świadczeniobiorcom oraz świadczeniodawcom w zakresie właściwości rzeczowej Działu
  • współpraca z komórkami właściwymi do spraw ratownictwa medycznego Wojewody, Centrali Funduszu i innych oddziałów wojewódzkich NFZ
  • współpraca w zakresie kompetencji z odpowiednimi, ze względu na rodzaj wykonywanych zadań, komórkami organizacyjnymi Oddziału oraz Centrali Funduszu, w tym z Departamentem do Spraw Służb Mundurowych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe
  • preferowane kierunki: medyczne, zdrowie publiczne, administracja.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie zbliżonym do dziedziny lub charakteru pracy na stanowisku, na które prowadzony jest nabór,
  • znajomość zasad funkcjonowania systemu ubezpieczeń zdrowotnych wynikających z przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r., poz. 146): Dział I, Dział V, Dział VI
  • znajomość zagadnień z zakresu ratownictwa medycznego, wynikająca z ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r. poz. 652)

    Rozdział 4 i 6
  • biegła obsługa pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point),
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690