Starszy Referent ds. Teleinformatyki
  • Zamość
Zamość, Zamość, lubelskie, Polska
PGE Dystrybucja S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Twój zakres obowiązków:

  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych na serwerach i stacjach roboczych systemów OT,
  • prowadzenie ewidencji oraz nadzorowanie wykorzystania licencji komputerowych - inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania,
  • bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników (wniosków o usługę, incydentów),
  • udział w przygotowaniu i wykonaniu postępowań zakupowych, udział w nowych inicjatywach zgłaszanych przez ICT, udział w projektach rozwojowych,
  • prowadzenie w systemie FK ewidencji sprzętu informatycznego i oprogramowania użytkowego oraz środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych Wydziału,
  • rozliczanie faktur w systemie SAP,
  • planowanie dotyczące zakupów sprzętu IT i materiałów eksploatacyjnych oraz prowadzenie rejestru wydawanych materiałów eksploatacyjnych we współpracy z CUW IT.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w administracji systemami informatycznymi,
  • Mile widziane szkolenia z zakresu instalacji i konfiguracji systemów informatycznych (MS Windows Serwer, Linux),
  • Biegła znajomość obsługi programów komputerowych Microsoft Office,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Znajomość zagadnień administracji systemami operacyjnymi Windows (desktop),
  • Znajomość zagadnień administracji systemami Windows Server (2012, 2016, 2019) z usługą Active Directory.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055