Starszy projektant UX/UI aplikacji mobilnych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
AIBY
2. 9. 2024

Jako starszy projektant produktu skupisz się na jednym z naszych flagowych produktów cieszących się ogromną popularnością – aplikacji Cleaner Kit. Przygotuj się więc na bezpośredni wpływ na miliony ludzi korzystających z naszych aplikacji! Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć właściwą równowagę pomiędzy kunsztem wizualnym, potrzebami użytkowników i celami biznesowymi.

Na tym stanowisku będziesz częścią naszego zespołu projektowego, w którym mile widziane jest dzielenie się wiedzą i opinie. Stawiamy na szybki rozwój, rozwijajmy się razem!

Zadania:

  • Projektowanie aplikacji mobilnych
  • Współpraca z zespołem badawczym UX przy tworzeniu prototypów i przeprowadzaniu testów hipotez na naszych użytkownikach
  • Wyszukiwanie i negocjowanie koncepcji produktów mobilnych
  • Tworzenie elementów interfejsu graficznego
  • Współpraca z zespołem projektowym (menedżerami produktu i projektów, inżynierami oprogramowania, QA) i współpracownikami z Działu Projektowania

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu UI/UX dla aplikacji mobilnych
  • Znajomość Figmy, After Effects, Photoshopa i Illustratora
  • Portfolio potwierdzające zrozumienie nowoczesnych podejść i trendów w projektowaniu konsumenckich aplikacji mobilnych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość ProtoPie

Co oferujemy:

  • Wpływ na jakość naszych produktów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Kursy języka angielskiego
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Porady psychologiczne
  • Zwrot kosztów kursów i szkoleń
  • Integracje

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544