Starszy Projektant – Senior Structural Engineer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Clarkebond
2. 10. 2024

Brytyjskie biuro projektowe Clarkebond, specjalizujące się w projektowaniu konstrukcji budowlanych (stalowych, żelbetowych, geotechnicznych, infrastrukturalnych) poszukuje specjalistów do pracy na stanowisku Starszy Projektant – Senior Structural Engineer do biura w Poznaniu.

Starszy Projektant – Senior Structural Engineer.

  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia
  • Typ umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków

  •  Aktywny udział w procesie projektowym jako samodzielny specjalista
  • Współpraca z inżynierami w Polsce i za granicą
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, rysunków, opisów
  • Dobór rozwiązań technicznych, wymiarowanie, prowadzenie obliczeń zarówno w zakresie konstrukcji żelbetowych, stalowych, geotechnicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa (inżynieria lądowa)
  • Minimum 7 lat doświadczenia w realizacji projektów (preferowane budownictwo lądowe lub wodne)
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną, znajomość procesu projektowego
  • Bardzo dobre umiejętności techniczne, zdolność rozwiązywania problemów i ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość programów obliczeniowych np.  Autodesk Robot
  • Biegła znajomość języka angielskiego (kontakt z klientem) - mile widziane CV w języku angielskim
  • Znajomość programów Idea Statica, Tekla Tedds, GEO5 będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia do projektowania będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym biurze projektowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 8:00-10:00)
  • Kontakt z ciekawymi realizacjami na terenie Wielkiej Brytanii
  • Szkolenia i wyjazdy do Wielkiej Brytanii
  • Profesjonalne szkolenie w zakresie pełnionych obowiązków
  • Rozwój zawodowy – wsparcie merytoryczne całego zespołu oraz szkolenia i warsztaty
  • Możliwość uzyskania uprawnień (ICE Mentoring)

Benefity

  • ‍♂ Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • ⏰ Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Program emerytalny
  • Firmowa biblioteka
  • Brak dress code’u
  • ☕ Kawa / herbata
  • Napoje
  • Parking dla pracowników

Rekrutacja

Prosimy o przesłanie aktualnego CV, po otrzymaniu którego zaprosimy Państwa na rozmowę kwalifikacyjną w biurze lub za pośrednictwem Teams. Jest to pierwszy i jedyny etap procesu rekrutacyjnego.

W przypadku pomyślnego przejścia rozmowy, złożymy Państwu ofertę pracy.

Po zaakceptowaniu oferty prześlemy Państwu propozycję umowy o pracę na okres pierwszych 6 miesięcy. Po upływie tego okresu mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami, a my z Państwa, co umożliwi przedłużenie umowy.

  • Praca Poznań
  • Projektant Poznań
  • Projektant gier komputerowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116