Starszy Programista Python
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
AIBY
22. 9. 2024

Zapraszamy do dołączenia do zespołu AIBY w Warszawie jako Starszy Programista Python! Dołącz do lidera w rozwoju produktów mobilnych z ponad 2 miliardami instalacji na całym świecie i pracuj nad innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie AI.
Zadania:

  • Zbieranie danych z różnych źródeł: sieci reklamowych, systemów płatności, Google Play, Apple Store oraz platform do zbierania i analizy danych.
  • Tworzenie systemów przetwarzania danych wsadowych.
  • Wysyłanie danych do zewnętrznych źródeł.
  • Rozwój własnego systemu do zbierania i analizy zdarzeń w aplikacjach mobilnych.
  • Implementacja wdrożeń częściowych w celu zapewnienia ciągłości procesu rozwoju.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu back-endowym.
  • Znajomość Pythona w wersji 3.11 lub wyższej.
  • Umiejętność tworzenia, modyfikowania tabel oraz pisania zapytań SQL.
  • Znajomość SQLAlchemy, Kafka, zasad CI/CD, Docker/Docker Compose, AWS, Airflow mile widziane.
  • Minimum B1 w języku rosyjskim i angielskim.

Co oferujemy?

  • Przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów.
  • Możliwość zdalnej pracy i wpływu na jakość naszych produktów.
  • Pakiet benefitów: kursy językowe, program zwrotu kosztów za sport i szkolenia, pomoc psychologiczna, a także płatne wakacje i dni chorobowe.
  • Zróżnicowane działania team-buildingowe i inne wydarzenia korporacyjne.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848