Starszy Programista .Net
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
24. 9. 2024
14000 - 16000 PLN

Nasz klient, istniejący na rynku od ponad 200 lat, jest wiodącym globalnym dostawcą zaawansowanych technologicznych rozwiązań w ekstremalnych warunkach. Specjalizuje się w obszarach takich jak technologia morska, obrona i lotnictwo, cyfrowe innowacje oraz technologie odkrywcze. Firma, mająca silne korzenie i bogatą historię innowacyjności, od początków swojego istnienia ewoluowała, dostosowując się do zmieniających się potrzeb i wyzwań rynkowych. Dzięki zaangażowaniu w rozwijanie wiodącej pozycji i technologicznej platformy, nasz klient stawia na współpracę, innowacje i determinację, poszukując do swojego zespołu osób o podobnych wartościach. Jeśli jesteś gotowy dołączyć do firmy, która kształtuje przyszłość poprzez pionierskie rozwiązania, zapewniając bezpieczeństwo i efektywność w najbardziej wymagających warunkach, zachęcamy do aplikowania.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość rozwoju w C# z głębokim zrozumieniem ASP.NET Core.
  • Znajomość technologii front-endowych takich jak HTML, CSS i JavaScript.
  • Zrozumienie najlepszych praktyk w rozwoju oprogramowania.
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji, takimi jak Git.
  • Doświadczenie z ciągłym wdrażaniem/wdraz aniem (CI/CD)
  • Język:
    • C# - biegły [Głębokie zrozumienie
    • Znajomość technologii front-endowych:
    • HTML [Głębokie zrozumienie
    • CSS [Głębokie zrozumienie
    • JavaScript [Głębokie zrozumienie
  • Framework
    • ASP.Net Core - silne zrozumienie [Głębokie zrozumienie
    • ORM (EntityFramework) [Głębokie zrozumienie
    • .Net [Głębokie zrozumienie
    • WPF (z wzorcem MVVM) [Głębokie zrozumienie
  • IDE
    • Visual Studio [Głębokie zrozumienie
  • CI/CD
    • Git - wymagane wcześniejsze doświadczenie zawodowe [Głębokie zrozumienie
    • Azure DevOps [Głębokie zrozumienie
    • Doświadczenie z integracją systemów oraz pracą z różnymi interfejsami API i usługami stron trzecich
  • Testowanie
  • Doświadczenie z integracją testów automatycznych w przepływie pracy deweloperskiej.
  • Umysł nastawiony na rozwiązania, zdolny do rozwiązywania skomplikowanych problemów w efektywny sposób.
  • Skuteczne umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne, aby wyjaśniać koncepcje techniczne osobom nie technicznym.
  • Gracz zespołowy z silnymi umiejętnościami współpracy i zdolnością do pracy w geograficznie rozproszonym, wielokulturowym środowisku.
  • Stopień w informatyce, technologii informacyjnej lub pokrewnej dziedzinie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę)
  • Ekscytująca i ważna pozycja pracy w wiodącym globalnym dostawcy rozwiązań morskich
  • Międzynarodowe środowisko pracy i zespołowa praca międzydzyscyplinarna
  • Rozwój zawodowy
  • Konkurencyjne warunki finansowe, w tym atrakcyjna polisa ubezpieczeniowa i program emerytalny
  • Hybrydowy system pracy (biuro w Szczecinie)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Telefon służbowy i laptop firmy do użytku prywatnego
  • Współfinansowanie posiłków (stołówka pracownicza)
  • Platforma świadczeń
  • Lekcje języka norweskiego w biurze
  • Parking dla pracowników
  • Pakiet relokacyjny
  • Możliwość zakupu udziałów z 25% zniżką

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwijanie skalowalnych i wydajnych aplikacji
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości rozwiązań
  • Przeprowadzanie testów i optymalizacja kodu dla lepszej wydajności i użyteczności
  • Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i doskonalenie umiejętności
  • Przegląd kodu i debugowanie

  • Praca Szczecin
  • Programista Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192